سپهر مشکات کاسپین

شرکت مدیریت صادرات (EMC)


آنچه SMC ارائه می دهد:


  •  ما پلی بین تولید کننده و توزیع کننده و یا مشتری هستیم.
  •  ما جریان انتقال محصولات تولید کننده تا وارد کننده را مدیریت می کنیم.
  •  پرداخت مشتری بستگی به موفقیت ما در سرویس های ارائه شده دارد.
  •  ما جابجایی از صادر کننده تا وارد کننده را سرعت می بخشیم.
  •  SMC همواره دانش و تجربیات خود را درباره تولید کننده محلی و بازار خارجی به روز رسانی می کند.

چرا صادرات

هر اقتصاد پویا و فعالی که استراتژی رشد و توسعه را برگزیده باشد برای تحقق این اهداف استراتژیک ناگزیر از گسترش بازارهای خود می باشد. در حال حااضر طبق برآوردهای اجمالی حدود 30 تا 40 درصد از مجموع ظرفیت تولید کشور فعال می باشد و علیرغم این درصد کم فعالیت در اکثر بخش ها با تورم عرضه مواجه است که به دو دلیل محدود بودن بازار داخل و عرضه زیاد (شامل واردات و تولید) است. در صورتیکه بدون فراهم کردن بازارهای جدید که تنها از طریق صدور کالا به بیرون از مرز ها (صادرات) و ورود خریداران به داخل مرز ها (گردشگری) امکانپذیر است، اقدام به فعال نمودن واحدهای تولیدی و صنعتی نماییم (امری که در تبلیغات و مصوبات دولتی شاهد آن هستیم) به تورم عرضه دامن زده و پس از مدت کوتاهی رکود تورمی را ریشه دار تر نموده است. بنابراین برای فعال نمودن واحدهای نیمه تعطیل یا تعطیل شده تولیدی و خدماتی کوچک و متوسط و ایجاد اشتغال پایدار راهی به جز توسعه صادرات و گردشگری نداریم. پس هم در سطح اقتصاد کلان و هم اقتصاد خرد تعیین استراتژی صادرات امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. شرکت سپهر مشکات کاسپین با نگاه تخصصی و حرفه ای، توسعه صادرات و گردشگری را به عنوان یک راهکار استراتژیک رشد و توسعه تشخیص داده و تلاش می کند در این راستا در کنار واحدهای کوچک و متوسطی باشد که استرانژی صادرات را برای بقا و توسعه خود انتخاب کرده اند.

توضیحات بیشتر...

EMC چیست

یک شرکت مدیریت صادرات نهادی مستقل است که به عنوان یک واحد بازرگانی خارجی عمل می کند. این شیوه ای است که شرکت های بسیاری در دنیا برای صادرات، از آن بهره می برند. شرکت مدیریت صادرات می تواند به مثابه شرکت پخش خارجی عمل نماید و از چندین تولید کننده مختلف پیشنهادی را به زنجیره های تامین و متقاضیان در بازارهای خارجی ارائه نماید اغلب زنجیره های تامین بزرگ در بازارهای خارجی مشتری شرکت مدیریت صادرات هستند آنها به این شرکت ها به عنوان یک تامین کننده نیازهای خود از کشورهای دیگر تکیه می کنند.

توضیحات بیشتر...

چرا SMC

ما حدود بیست و پنج سال سابقه فعالیت صادراتی در ایران و کشورهای مختلف پنج قاره بخصوص کشورهای همسایه داریم. ما قادر هستیم که کالای ایرانی را به عنوان یک برند معتبر عرضه نمائیم. مردم،فرهنگ و رسوم همسایگانمان را می شناسیم و بدین جهت راه های نفوذ به این بازارها را میدانیم و با وجود دشواری های مختلف موجود در منطقه قادر به توسعه کسب و کار شما در ماورای مرزهای کشور هستیم. شرکت سپهر مشکات کاسپین (SMC) شبکه ای از شرکای تجاری در منطقه و کشور های هدف صادرات محصولات ایرانی در اختیار دارد.

توضیحات بیشتر...

درباره ما

SMC یک شرکت مدیریت صادرات (EMC) است که در سال 1372 (برابر 1993 میلادی) تحت نام مشکات تجارت در تهران و در سال 1395 (2016) با عنوان سپهر مشکات کاسپین در منطقه آزاد انزلی به ثبت رسیده است. مهمترین زمینه فعالیت ما در این سالها صادرات و امور بانکی خارجی در حوزه کشورهای CIS (اتحادیه کشور های مستقل شوروی سابق)، حوزه خلیج فارس و همینطور کشورهایی نظیر هند، چین و برخی کشورهای آفریقایی بوده است. با این حال مهمترین حوزه فعالیت های ما، کشورهای همسایه ایران می باشد.

توضیحات بیشتر...