پیوندها


سرمایه گذاری در ایران

این وب سایت حاوی اطلاعاتی کامل در رابطه با فرصتهای سرمایه گذاری در ایران است. وب سایت  آی آر اینوستور از زیر مجموعه های شرکت مدیریت صادرات سپهر مشکات کاسپین می باشد.

شرکت مشکات تجارت

وب سایت رسمی شرکت مشکات تجارت که پارتنر اصلی شرکت سپهر مشکات کاسپین می باشد. 

ساینا مارکت

سامانه اطلاع رسانی ساینا با توجه به نیاز کاربران ،تولید کنندگان ، فروشندگان و فعالان بی شمار صنعت دام و طیور و با هدف صرفه جویی در زمان و هزینه در سال 1385 تأسیس شده است. ساینا مارکت از شرکای تجاری شرکت مدیریت صادرات سپهر مشکات کاسپین در بخش دام و طیور می باشد.

آی پزشک

سايت آي پزشک در سال 95 با هدف دسترسي آسان شما عزيزان به اطلاعات جامع و دقيق پزشکان ، مراکز درماني، آشنايي با بيماري ها و ساير اطلاعات پزشکي آغاز به کار کرده است. این وب سایت از دیگر شرکای تجاری شرکت SMC بوده و در بخش گیاهان دارویی با این شرکت همکاری دارد.

ال ام اینترنشنال

وب سایت رسمی شرکت ال ام اینترنشنال بحرین، از شرکای تجاری دیرینه شرکت سپهر مشکات کاسپین، مستقر در کشور بحرین که کنترل صادرات محصولات از ایران به کشورهای حاشیه خلیج فارس بر عهده دارد.

نمایشگاه های ایران روسیه

وب سایت مارکتینگ (بازاریابی)، برگزار کننده سمینارها، نمایشگاه ها و ... در ایران و روسیه و از شرکای تجاری شرکت سپهر مشکات کاسپین (SMC Co)

عالم پیما

آژانس مسافرتی و جهانگردی جهان پیا همکار و شریک تجاری شرکت سپهر مشکات کاسپین در زمینه ارائه خدمات مسافرتی و توریستی به اقصی نقاط جهان

مشکات ثبت

ارائه خدمات ثبت شرکت، آگهی تغییرات، ثبت اظهارنامه علامت تجاری (برند)، انواع جواز تأسیس و صدرو کارت بازرگانی در وب سایت مشکات تجارت که از شرای تجاری شرکت SMC می باشد.